Chorwacja - Dalmacja Środkowa
Trogir

Dom

nr oferty
HRV002234

350 000 EUR
1 582 035 PLN

Chorwacja
Dalmacja Środkowa, Trogir

bezchmurnie

wilgotność: 59%
wiatr: 2km/h

-5 oC

Jutro

-1 oC

Sypialnie
8 sypialni
Łazienki
5 łazienek
Powierzchnia mieszkalna
430 m2
Powierzchnia gruntu
430 m2
Widok na morze
Tak
Odległość do morza
95 m

Dom  położony nieopodal Trogiru, tylko 100 m od morza. Znajduje się na samym końcu uliczki, dzięki czemu zapewnia prywatność i spokój.

Ze wszystkich pięter roztacza się widok na morze.

Powierzchnia działki wynosi 430 m2, a dom ma 142 m2 powierzchni na każdym piętrze.

Przed wejściem znajdują się zewnętrzne miejsca parkingowe, a po lewej stronie domu garaż i komórka lokatorska. Pomiędzy mieszkaniem na pierwszym piętrze a parterem znajduje się grill. 

Na parterze znajdują się 2 oddzielne mieszkania. Jeden apartament ma dwie sypialnie, łazienkę i kuchnię, podczas gdy drugi apartament ma 1 sypialnię, łazienkę, kuchnię.

Przed wejściem do mieszkania na I piętrze znajduje się duży ogród, w którym w przyszłości może powstać basen.
Mieszkanie na 1 piętrze jest bardzo przestronne i ładnie urządzone. Po wejściu do mieszkania, po lewej stronie znajduje się duża kuchnia. Na prawo jest wejście do salonu, z którego dostaniemy się na duży balkon.

Na tej kondygnacji znajdują się 3 sypialnie, z których jedna ma własną łazienkę oraz dodatkowa łazienka. Na całym piętrze jest centralne ogrzewanie, ale także klimatyzacja. Jest całkowicie umeblowane i udekorowane, ponieważ służyło tylko właścicielom, podczas gdy inne apartamenty służyły celom turystycznym.

Na drugim piętrze znajdują się jeszcze 2 apartamenty, każdy z własnym wejściem. Składają się z sypialni, łazienki, kuchni i dzielą duży balkon z najlepszym widokiem na morze i okolicę.

Dom był po kapitalnym remoncie 15 lat temu, jest w dobrym stanie, można go od razu użytkować. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał domu, warto zainwestować w nowsze meble.

Dom może służyć jako inwestycja biznesowa lub jako dom rodzinny dla większych rodzin.

Najbliższa plaża znajduje się zaledwie 100 m od hotelu, a także małe centrum ze wszystkimi udogodnieniami.

Trogir jest oddalony o 10 km, a lotnisko o 15 km. 

Wyślij zapytanie o ofertę

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na rejestrowanie moich danych osobowych, które będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług oraz przetwarzane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Więcej informacji znajduje się w zakładce RODO.
Trwa wysyłanie...