Chorwacja - Wyspa Ciovo

Dom

nr oferty
HRV002235

490 000 EUR
2 240 917 PLN

Chorwacja
Wyspa Ciovo,

bezchmurnie

wilgotność: 51%
wiatr: 9km/h

13 oC

Jutro

18 oC

Sypialnie
3 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Powierzchnia mieszkalna
130 m2
Powierzchnia gruntu
480 m2
Widok na morze
Tak
Odległość do morza
35 m

Dom w jednym z najpiękniejszych miejsc na wyspie Ciovo, w 2 rzędzie od morza, z pięknym widokiem na morze i wyspy.

Bardzo spokojna lokalizacja, dom znajduje się na działce o powierzchni 490 m2.

Dom składa się z parteru i pierwszego piętra, każde z własnym wejściem. Posiada łącznie 3 sypialnie i 2 łazienki, piękny teren na zewnątrz z grillem, otoczony zielenią. Teren jest wystarczająco duży, aby w razie potrzeby zbudować basen.

Na parterze znajduje się apartament z jedną sypialnią, łazienką i małą kuchnią. Również na parterze, z boku domu, znajduje się kolejny pokój, który jest obecnie wykorzystywany jako dodatkowe pomieszczenie towarzyskie, ale może również służyć jako pomieszczenie gospodarcze lub po przebudowie można uzyskać sypialnię w zależności od potrzeb.

Na pierwszym piętrze znajduje się kolejny apartament z 2 sypialniami, łazienką i kuchnią oraz dużym, zadaszonym balkonem o powierzchni 30m2 z pięknym widokiem na morze i wyspy.

Dom jest obecnie wykorzystywany do celów biznesowych, ale może być również wykorzystywany jako dom jednorodzinny do całorocznego zamieszkania. W bardzo dobrym stanie, jest gotowy do wprowadzenia od zaraz i jest sprzedawany umeblowane. Nad domem znajdują się 2 miejsca parkingowe.

Ze względu na położenie i wielkość terenu wciąż istnieją możliwości rozwoju, a tym samym podniesienia wartości w przyszłości.

Do krystalicznie czystego morza jest tylko kilka kroków (35 m), a do centrum miejscowości jest kilka minut.

Wyślij zapytanie o ofertę

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na rejestrowanie moich danych osobowych, które będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług oraz przetwarzane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Więcej informacji znajduje się w zakładce RODO.
Trwa wysyłanie...