Znaleziono 37 ofert

Chorwacja, Dalmacja Północna,  - Bliźniak, na sprzedaż
Nowa
oferta

Chorwacja, Dalmacja Północna

HRV000710
Bliźniak

Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, jedynie 300 m od morza.

Działka ogrodzona, basen (22 mkw) i taras (80 mkw).

Parter: klimatyzowany salon z...

285 000 EUR
1 189 875 PLN

Chorwacja, Półwysep Pelješac,  - Bliźniak, na sprzedaż
Pierwsza linia
do morza

Chorwacja, Półwysep Pelješac

HRV000701
Bliźniak

Tradycyjny, stary, kamienny dom w zabudowie bliźniaczej, w pierwszej linii do morza. Nieruchomość wymaga remontu. W najbliższej odległości wszelkie...

Pokoje
5 pokoi
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
4 sypialnie

245 000 EUR
1 022 875 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Žaborić - Bliźniak, na sprzedaż

Chorwacja, Dalmacja Północna
Žaborić

HRV000675
Bliźniak

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej z basenem oraz pięknym widokiem na morze, w trakcie realizacji.

 

Każda z...

Pokoje
5 pokoi
Sypialnie
4 łazienki
Łazienki
3 sypialnie

270 000 EUR
1 127 250 PLN

Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Podaca - Bliźniak, na sprzedaż
Pierwsza linia
do morza

Chorwacja, Dalmacja Środkowa
Podaca

HRV000657
Bliźniak

Trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w pierwszej linii do morza, w bardzo spokojnej okolicy. Nieruchomość została całkowicie wyremontowana w 2011 roku z zewnątrz...

Pokoje
9 pokoi
Sypialnie
3 łazienki
Łazienki
6 sypialni

360 000 EUR
1 503 000 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Vodice - Bliźniak, na sprzedaż

Chorwacja, Dalmacja Północna
Vodice

HRV000493
Bliźniak

Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w odległości 200m od morza i 400m od centrum miasta, Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się...

Pokoje
4 pokoje
Sypialnie
2 łazienki
Łazienki
3 sypialnie

220 000 EUR
918 500 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Srima - Bliźniak, na sprzedaż

Chorwacja, Dalmacja Północna
Srima

HRV000492
Bliźniak

Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w odległości 100m od plaży i 400m od centrum miejscowości. Nieruchomość została wybudowana w 1973 roku. Obiekt składa się z trzech...

Łazienki
5 sypialni

215 000 EUR
897 625 PLN

Spełnij swoje marzenia


a my pomożemy Ci: znaleźć i kupić nieruchomość za granicą - dom lub apartament, własne miejsce na doskonałe wakacje w spowitych promieniami słońca zakątkach basenu Morza Śródziemnego i niekończących się plażach, gdzie słońce świeci średnio ponad 300 dni w roku.


Zakup nieruchomości na południu Europy jest doskonałą inwestycją. Nie musicie się Państwo wcale zaraz przeprowadzać.

Zakupiony dom czy apartament możecie wynajmować wtedy gdy z niego nie korzystacie. To dodatkowe źródło dochodu, który pokryje koszty ewentualnego kredytu na zakup nieruchomości za granicą.


Gdy zechcecie tam Państwo zamieszkać, to oprócz przyjaznego klimatu, pięknych widoków, wielu atrakcji turystycznych, spotkacie miłych, dobrych i ciepłych ludzi.

Jak
działamy?

Baza ofert

Starannie budujemy
bazę ofert

Od 2005 roku specjalizujemy się w wyszukiwaniu i oferowaniu do sprzedaży nieruchomości w Europie, usytuowanych nad morzem jak i w krajach alpejskich, a od 2008 roku także na rynku polskim.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rezydencje, wille, domy, apartamenty, działki, a także nieruchomości komercyjne, zlokalizowane w najatrakcyjniejszych pod względem turystycznym regionach. Oferujemy obiekty nowo budowane jak i z rynku wtórnego. Zdobyte przez ostatnie lata doświadczenie na rynku nieruchomości europejskich, profesjonalizm naszych pracowników i nasze standardy kompleksowej obsługi klienta, gwarantują Państwu najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Wybór ofert

Doradzamy
w wyborze oferty

Doradzimy Państwu w wyborze oferty inwestycyjnej, pomożemy dobrać najkorzystniejszą dla Państwa ofertę Banku i dopełnić wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości.

Transakcje

Pomagamy
w przeprowadzeniu transakcji

Doskonale wiemy jak ważnym jest zrozumieć i spełnić oczekiwania klienta. Nasze motto : "spełniamy marzenia" i cele: "zadowolony klient" i "być profesjonalistą", gwarantują Państwu profesjonalną obsługę formalno-prawną i pełną dyskrecję.

Zarządzanie nieruchomościami

Wspieramy
zarządzanie nieruchomościami

Nasza obsługa nie kończy się na zakupie/sprzedaży/wynajmie przez Państwa nieruchomości, oferujemy Państwu także naszą pomoc po transakcji, przy rozliczeniu mediów, zawarciu nowych umów z dostawcami mediów. Możemy także pomoc przy zakupie mebli jak i w innych sprawach związanych z zorganizowaniem się w nowym środowisku. Nasi partnerzy pomogą Państwu także w ubezpieczeniu nieruchomości, a także w wynajmie i zarządzaniu nieruchomością.

Napisz do nas

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie moich danych osobowych, również w celach marketingowych, przez firmę Greg-Consulting, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.*
Trwa wysyłanie...