Znaleziono 559 ofert

Chorwacja, Dalmacja Środkowa,  - Dom, na sprzedaż
Pierwsza linia
do morza

Chorwacja, Dalmacja Środkowa

HRV000718
Dom

Atrakcyjny dom na...

Pokoje
6 pokoi
Sypialnie
4 łazienki
Łazienki
5 sypialni

650 000 EUR
2 713 750 PLN

Chorwacja, Dalmacja Środkowa,  - Dom, na sprzedaż
Pierwsza linia
do morza

Chorwacja, Dalmacja Środkowa

HRV000717
Dom

Domy położone nad samym morzem, do którego można się dostać prywatną drogą. Luksusowe wille będą otoczone dużym ogrodem. W sąsiedztwie widać tylko piękny krajobraz...

Pokoje
4 pokoje
Sypialnie
3 łazienki
Łazienki
3 sypialnie

825 000 EUR
3 444 375 PLN

Chorwacja, Wyspa Murter,  - Apartament, na sprzedaż
Pierwsza linia
do morza

Chorwacja, Wyspa Murter

HRV000716
Apartament

Nowoczesne apartamenty w pierwszej linii do morza!

Mieszczą się w czterokondygnacyjnym budynku. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe, można wykupić...

Pokoje
3 pokoje
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
2 sypialnie

183 600 EUR
766 530 PLN

Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Rogoznica  - Dom, na sprzedaż
Nowa
oferta

Chorwacja, Dalmacja Środkowa
Rogoznica

HRV000715
Dom

Mamy przyjemność zaoferować nowo wybudowaną willę otoczoną winnicami z widokiem na morze w wielu kierunkach.

Znajduje się na stałym lądzie, 30 minut od...

Pokoje
4 pokoje
Sypialnie
3 łazienki
Łazienki
3 sypialnie

330 000 EUR
1 377 750 PLN

Chorwacja, Dalmacja Środkowa,  - Dom, na sprzedaż
Pierwsza linia
do morza

Chorwacja, Dalmacja Środkowa

HRV000714
Dom

Atrakcyjna willa położona tuż przy kamienistej plaży nad morzem. Całkowita powierzchnia mieszkalna willi to 145 m2. Składa się ona  z dwóch oddzielnych...

Pokoje
7 pokoi
Sypialnie
4 łazienki
Łazienki
5 sypialni

690 000 EUR
2 880 750 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Tribunj - Dom, na sprzedaż
Nowa
oferta

Chorwacja, Dalmacja Północna
Tribunj

HRV000713
Dom

Na sprzedaż wolnostojący dom na parterze z ładnym podwórkiem. Znajduje się  550 m od plaży. Dom o powierzchni 51,29 m2 zbudowany na działce o powierzchni 266 m2. Ma...

Pokoje
3 pokoje
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
2 sypialnie

100 000 EUR
417 500 PLN

Spełnij swoje marzenia


Co Państwo na to, by zamieszkać w kraju, w którym słońce świeci nawet 300 dni w roku? Jeżeli potrzebują Państwo światła do szczęścia, ta propozycja na pewno przypadnie Wam do gustu. W naszej bazie znajdują się nieruchomości na sprzedaż w Chorwacji, które idealnie sprawdzą się zarówno jako wieloletnia, dochodowa inwestycja, jak i miejsce do życia na co dzień.


Proponujemy luksusowe apartamenty i atrakcyjne domy na wyspie w Chorwacji, które mogą posłużyć zarówno jako lokum dla całej rodziny, jak i sezonowe miejsce do wakacyjnych wypadów.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup i wynajem posiadanej nieruchomości, dochód z niego pokryje koszty związane z kredytem, co stanowi niewątpliwie atrakcyjne i wygodne rozwiązanie.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą – być może nasze apartamenty i domy na sprzedaż w Dalmacji i innych regionach oraz na wyspach w Chorwacji przypadną Państwu do gustu i w Państwa głowach narodzi się myśl o wzbogaceniu swojego dobytku o jeden z nich?

Jak
działamy?

Baza ofert

Starannie budujemy
bazę ofert

Od 2005 roku specjalizujemy się w wyszukiwaniu i oferowaniu do sprzedaży nieruchomości w Europie, usytuowanych nad morzem jak i w krajach alpejskich, a od 2008 roku także na rynku polskim.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rezydencje, wille, domy, apartamenty, działki, a także nieruchomości komercyjne, zlokalizowane w najatrakcyjniejszych pod względem turystycznym regionach. Oferujemy obiekty nowo budowane jak i z rynku wtórnego. Zdobyte przez ostatnie lata doświadczenie na rynku nieruchomości europejskich, profesjonalizm naszych pracowników i nasze standardy kompleksowej obsługi klienta, gwarantują Państwu najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Wybór ofert

Doradzamy
w wyborze oferty

Doradzimy Państwu w wyborze oferty inwestycyjnej, pomożemy dobrać najkorzystniejszą dla Państwa ofertę Banku i dopełnić wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości.

Transakcje

Pomagamy
w przeprowadzeniu transakcji

Doskonale wiemy jak ważnym jest zrozumieć i spełnić oczekiwania klienta. Nasze motto : "spełniamy marzenia" i cele: "zadowolony klient" i "być profesjonalistą", gwarantują Państwu profesjonalną obsługę formalno-prawną i pełną dyskrecję.

Zarządzanie nieruchomościami

Wspieramy
zarządzanie nieruchomościami

Nasza obsługa nie kończy się na zakupie/sprzedaży/wynajmie przez Państwa nieruchomości, oferujemy Państwu także naszą pomoc po transakcji, przy rozliczeniu mediów, zawarciu nowych umów z dostawcami mediów. Możemy także pomoc przy zakupie mebli jak i w innych sprawach związanych z zorganizowaniem się w nowym środowisku. Nasi partnerzy pomogą Państwu także w ubezpieczeniu nieruchomości, a także w wynajmie i zarządzaniu nieruchomością.

Napisz do nas

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie moich danych osobowych, również w celach marketingowych, przez firmę Greg-Consulting, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.*
Trwa wysyłanie...