Znaleziono 194 oferty

Chorwacja, Wyspa Murter,  - Apartament, na sprzedaż
Pierwsza linia
do morza

Chorwacja, Wyspa Murter

HRV000716
Apartament

Nowoczesne apartamenty w pierwszej linii do morza!

Mieszczą się w czterokondygnacyjnym budynku. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe, można wykupić...

Pokoje
3 pokoje
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
2 sypialnie

183 600 EUR
766 530 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Šibenik  - Apartament, na sprzedaż
Pierwsza linia
do morza

Chorwacja, Dalmacja Północna
Šibenik

HRV000703
Apartament

Luksusowy apartament położony na parterze nowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 93 mkw. Dodatkowo w cenie zawiera się ogród o powierzchni około 60 mkw. Z ogrodu...

Pokoje
3 pokoje
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
2 sypialnie

280 000 EUR
1 169 000 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Primošten - Apartament, na sprzedaż
Nowa
oferta

Chorwacja, Dalmacja Północna
Primošten

HRV000698
Apartament

Nowe apartamenty powstające na wzgórzu z widokiem na morze oraz stare miasto. W budynku znajdować się będzie 8 apartamentów, każdy z tarasem, piwnicą oraz...

Pokoje
3 pokoje
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
2 sypialnie

173 000 EUR
722 275 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Bilice - Apartament, na sprzedaż
Nowa
oferta

Chorwacja, Dalmacja Północna
Bilice

HRV000694
Apartament

Nowe apartamenty, zlokalizowane w pobliżu Parku Narodowego oraz miasta Sibenik. Budynek znajduje się w drugiej linii do morza i obecnie jest w fazie wykończenia...

Pokoje
3 pokoje
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
2 sypialnie

125 000 EUR
521 875 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Vodice - Apartament, na sprzedaż
Nowa
oferta

Chorwacja, Dalmacja Północna
Vodice

HRV000689
Apartament

Apartament z dwoma sypialniami, zlokalizowany 700 m od centrum miasta Vodice, 350 m od plaży.

Mieszkanie mieści się na parterze budynku. Na powierzchni 55,43 mkw...

Pokoje
3 pokoje
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
2 sypialnie

85 000 EUR
354 875 PLN

Chorwacja, Dalmacja Północna, Žaborić - Apartament, na sprzedaż
Nowa
oferta

Chorwacja, Dalmacja Północna
Žaborić

HRV000687
Apartament

Nowo powstałe apartamenty z widokiem na morze zlokalizowane w drugiej linii do morza. Mieszkania składają się z kuchni z jadalnią i salonem, sypialni, łazienki oraz tarasu. Przed...

Pokoje
2 pokoje
Sypialnie
1 łazienka
Łazienki
1 sypialnia

100 000 EUR
417 500 PLN

Spełnij swoje marzenia


a my pomożemy Ci: znaleźć i kupić nieruchomość za granicą - dom lub apartament, własne miejsce na doskonałe wakacje w spowitych promieniami słońca zakątkach basenu Morza Śródziemnego i niekończących się plażach, gdzie słońce świeci średnio ponad 300 dni w roku.


Zakup nieruchomości na południu Europy jest doskonałą inwestycją. Nie musicie się Państwo wcale zaraz przeprowadzać.

Zakupiony dom czy apartament możecie wynajmować wtedy gdy z niego nie korzystacie. To dodatkowe źródło dochodu, który pokryje koszty ewentualnego kredytu na zakup nieruchomości za granicą.


Gdy zechcecie tam Państwo zamieszkać, to oprócz przyjaznego klimatu, pięknych widoków, wielu atrakcji turystycznych, spotkacie miłych, dobrych i ciepłych ludzi.

Jak
działamy?

Baza ofert

Starannie budujemy
bazę ofert

Od 2005 roku specjalizujemy się w wyszukiwaniu i oferowaniu do sprzedaży nieruchomości w Europie, usytuowanych nad morzem jak i w krajach alpejskich, a od 2008 roku także na rynku polskim.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rezydencje, wille, domy, apartamenty, działki, a także nieruchomości komercyjne, zlokalizowane w najatrakcyjniejszych pod względem turystycznym regionach. Oferujemy obiekty nowo budowane jak i z rynku wtórnego. Zdobyte przez ostatnie lata doświadczenie na rynku nieruchomości europejskich, profesjonalizm naszych pracowników i nasze standardy kompleksowej obsługi klienta, gwarantują Państwu najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Wybór ofert

Doradzamy
w wyborze oferty

Doradzimy Państwu w wyborze oferty inwestycyjnej, pomożemy dobrać najkorzystniejszą dla Państwa ofertę Banku i dopełnić wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości.

Transakcje

Pomagamy
w przeprowadzeniu transakcji

Doskonale wiemy jak ważnym jest zrozumieć i spełnić oczekiwania klienta. Nasze motto : "spełniamy marzenia" i cele: "zadowolony klient" i "być profesjonalistą", gwarantują Państwu profesjonalną obsługę formalno-prawną i pełną dyskrecję.

Zarządzanie nieruchomościami

Wspieramy
zarządzanie nieruchomościami

Nasza obsługa nie kończy się na zakupie/sprzedaży/wynajmie przez Państwa nieruchomości, oferujemy Państwu także naszą pomoc po transakcji, przy rozliczeniu mediów, zawarciu nowych umów z dostawcami mediów. Możemy także pomoc przy zakupie mebli jak i w innych sprawach związanych z zorganizowaniem się w nowym środowisku. Nasi partnerzy pomogą Państwu także w ubezpieczeniu nieruchomości, a także w wynajmie i zarządzaniu nieruchomością.

Napisz do nas

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie moich danych osobowych, również w celach marketingowych, przez firmę Greg-Consulting, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.*
Trwa wysyłanie...