Chorwacja - Wyspa Ciovo

Dom

nr oferty
HRV003417

770 000 EUR
3 547 929 PLN

Chorwacja
Wyspa Ciovo,

bezchmurnie

wilgotność: 32%
wiatr: 11km/h

28 oC

Jutro

25 oC

Pokoje
5 pokoi
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
4 łazienki
Powierzchnia mieszkalna
190 m2
Powierzchnia gruntu
626 m2
Widok na morze
Tak
Odległość do morza
1,500 m

Urocza willa ze wspaniałym widokiem na morze, położona w małej miejscowości.

Cicha i spokojna okolica, w której powstają głównie luksusowe nowe wille.

Składa się z parteru i pierwszego piętra, z łącznie 4 sypialniami, 4 łazienkami, 2 toaletami dla gości, przestronnym salonem i jadalnią, z pięknym widokiem na morze i bezpośrednim dostępem dotarasu.

Kuchnia w pełni umeblowana, ze wszystkimi urządzeniami i dostępem do części zewnętrznej, która będzie składać się z basenu, tarasu słonecznego oraz prysznica i toalety na zewnątrz. Naprzeciwko basenu typu infinity znajdzie się zadaszony obszar z letnią kuchnią i częścią wypoczynkową.

Z 4 przestronnych sypialni jedna będzie zlokalizowana na parterze, również z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, natomiast pozostałe 3 sypialnie będą na 1 piętrze, każda z własną łazienką i garderobą oraz balkonem z otwartym widokiem na morze.

Ze względu na ukształtowanie terenu i samo położenie, ta willa będzie nasłoneczniona przez cały dzień i niemal z panoramicznym widokiem na całą okolicę.

Przed willą dostępne będą 3 miejsca parkingowe, a właściciel planuje posadzić kilka drzew i mniejszych roślin, aby uzyskać jak najwięcej naturalnej zieleni.

 

Wyślij zapytanie o ofertę

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na rejestrowanie moich danych osobowych, które będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług oraz przetwarzane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Więcej informacji znajduje się w zakładce RODO.
Trwa wysyłanie...