Chorwacja - Dalmacja Środkowa

Dom

nr oferty
HRV003396

569 000 EUR
2 441 522 PLN

Chorwacja
Dalmacja Środkowa,

zachmurzenie umiarkowane

wilgotność: 65%
wiatr: 5km/h

23 oC

Jutro

27 oC

Pokoje
8 pokoi
Sypialnie
5 sypialni
Łazienki
3 łazienki
Powierzchnia mieszkalna
291 m2
Powierzchnia gruntu
459 m2
Widok na morze
Tak
Odległość do morza
250 m

Piękny, wolno stojący dom znajdujący się kilka kilometrów od Omisa. 

Zbudowany w tradycyjnym dalmatyńskim stylu, oferuje mieszkańcom piękny widok na morze, który nie zostanie niczym przesłonięty w przyszłości.

Nieruchomość ma kaskadową konstrukcję. Na trzech piętrach mieszczą się trzy oddzielne jednostki mieszkalne, a także garaż  na dwa samochody i piwnica. 

Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się dwa mieszkania składające się z dwóch sypialni, kuchni z jadalnią, salonu, łazienki oraz tarasu.

Na parterze znajdziemy również magazyn/kotłownię.

Na ostatniej kondygnacji mieście się apartament składający się z salonu, kuchni z jadalnią, łazienki, sypialni, balkonu oraz przestronnego tarasu z kamiennym grillem. 

Przed nieruchomością znajduje się duży ogród, pełen śródziemnomorskich roślin, co czyni ten dom szczególnie urokliwym. Istnieje możliwość wybudowania basenu. 

Willa została zaprojektowana tak, aby wtapiała się w otoczenie. Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów, każde pomieszczenie jest klimatyzowane, umeblowane, zamontowano również centralne ogrzewanie. 

Wszystkie apartamenty można wynająć w bardzo atrakcyjnej cenie, ponad 120 dni w roku. Posiada cztery gwiazdki oficjalnej kategoryzacji turystycznej. 

 

Wyślij zapytanie o ofertę

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na rejestrowanie moich danych osobowych, które będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług oraz przetwarzane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Więcej informacji znajduje się w zakładce RODO.
Trwa wysyłanie...