Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Chorwacji?

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Chorwacji?

Wakacje w pięknych zakątkach świata kojarzą się z wypoczynkiem i miło spędzonym urlopem. Niemniej jednak morskie kurorty to także idealne miejsce na ulokowanie swoich oszczędności. W tym tekście przedstawimy korzyści inwestowania w nieruchomości w urokliwej Chorwacji.

Zalety lokowania środków pieniężnych w nieruchomości to oprócz możliwości korzystania z niej samemu, osiąganie dochodu z wynajmu wakacyjnego, a także fakt, że zyskują one stale na wartości. Inwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, w dłuższej perspektywie wiąże się z nikłym ryzykiem spadku wartości i utratą zainwestowanego kapitału. W Chorwacji, w zależności od swoich potrzeb i możliwości, można lokować pieniądze w apartamenty, grunty lub ostatnio coraz bardziej popularne wille z basenem.

Nieruchomości w Chorwacji - najlepsze miejsca do inwestycji

Rynek nieruchomości w tym rejonie Europy jest niezwykle bogaty, dzięki czemu wszyscy zainteresowani znajdą dogodną dla siebie lokalizację i nieruchomość. Oczywiście największą popularnością cieszą się miejsca, które przez cały rok przyciągają turystów, czyli Dalmacja Północna i Środkowa. Należy mieć na uwadze, że zimy w tym kraju są znacznie cieplejsze niż w Polsce. Przykładowo średnia temperatura w Chorwacji w grudniu wynosi 12 stopni Celsjusza.

Tak więc kraj ten jest “przyjazny” dla turystów niemal przez cały rok. Kolejną rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę wybierając nieruchomość pod inwestycję jest jej położenie. Najchętniej odwiedzane miasta w Chorwacji to między innymi Split, Zadar czy też Makarska. Najpopularniejszymi wyspami są Ciovo, Pag, Brac i Murter. Apartamenty i domy ulokowane w znanych kurortach gwarantują zyskowną inwestycję.

W naszej ofercie znajdują się oferty nieruchomości w wielu ciekawych miejscach, które Świetnie nadają się na rodzinne wakacje, spokojny urlop, do zamieszkania na stałe czy też na wynajem. Niemniej jednak wybierając lokalizację pod inwestycję możemy wziąć pod uwagę wiele innych miejscowości usytuowanych na wybrzeżu począwszy od Istrii, aż po Dubrownik nazywany często - "Perłą Adriatyku".

Wielu poetów i pisarzy doceniło ten niezwykły region, nazywany również rajem. Nic dziwnego, w końcu miejsce to zaskakuje historią, krajobrazami i zabytkami. Wybrzeże dalmatyńskie obfituje w liczne parki narodowe, piękne jeziora i wyspy, które aż kuszą, żeby je odwiedzić. Tak więc, decydując się na inwestowanie w nieruchomości w Chorwacji możemy być pewni, że przyniesie to z pewnością sporo korzyści. Rynek nieruchomości w tym kraju jest niezwykle bogaty, dlatego też każdy znajdzie swoje idealne miejsce. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertami nieruchomości prezentowanymi na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu - dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć Państwu na wszelkie pytania związane z naszą działalnością i pomóc znaleźć wymarzoną nieruchomość

Napisz do nas

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na rejestrowanie moich danych osobowych, które będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług oraz przetwarzane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Więcej informacji znajduje się w zakładce RODO.
Trwa wysyłanie...