Chorwacja - Wyspa Pag
Pag

Dom

nr oferty
HRV004936

190 908 EUR
817 774 PLN

Chorwacja
Wyspa Pag, Pag

zachmurzenie umiarkowane

wilgotność: 67%
wiatr: 12km/h

11 oC

Jutro

13 oC

Pokoje
4 pokoje
Łazienki
4 łazienki
Powierzchnia mieszkalna
201 m2
Powierzchnia gruntu
98 m2

Oferujemy na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą domy w samym sercu głównego miasta wyspy Pag – idealne dla inwestorów lub osób poszukujących komfortowego domu wakacyjnego z możliwością przekształcenia w luksusowe apartamenty.

 

Lokalizacja

- 60 m od morza

- 70 m od mariny i głównego placu miasta

 

Wszystkie media miejskie: prąd, woda

 

Szczegóły nieruchomości

 

Dom nr 1

Parter – do remontu: wejście z ulicy, przestronny korytarz, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, duży zamrażalnik, kuchenka gazowa, ekspres do kawy, mikrofalówka), łazienka z WC, nowym bojlerem z kontrolą Wi-Fi, pralką i kabiną prysznicową. Salon z wyjściem do prywatnego ogrodu 15 m² – rzadkość w tej lokalizacji.

Pierwsze piętro – do remontu: dwie w pełni umeblowane sypialnie, korytarz z przejściem do drugiego domu.

Drugie piętro – do pełnej renowacji: dwie sypialnie, możliwość aranżacji pod własne potrzeby.

Poddasze – 45 m² do dowolnej aranżacji.

 

Dom nr 2

Pierwsze piętro: pokój 12 m²

Drugie piętro: pokój 12 m²

Dach wymaga remontu.

 

Z całego obiektu można wydzielić cztery niezależne apartamenty, każdy z własnym wejściem. Do nieruchomości przynależy jedno miejsce parkingowe na miejskim parkingu.

 

Wspólne miesięczne koszty eksploatacji: ok. 20 €

 

Prześlij zapytanie

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na rejestrowanie moich danych osobowych, które będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług oraz przetwarzane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Więcej informacji znajduje się w zakładce RODO.
Trwa wysyłanie...